Tešanj
U okviru 3. kola grupe Sjever Prve futsl lige Federacije BiH trećaplasirani Lukavac je domaćin gračaničkoj Kaskadi, goraždanska Drina će gostovati u Odžaku gdje je dočekuje istoimeni sastav, Banovići će ugostiti sastav Liliuma.
Subota, 19. novembar,
Lukavac : MNK Lukavac - MNK Kaskada, Sportska dvorana Lukavac u 19:00 sati, prvi sudija : Alen Serdarević (Vitez), drugi sudija: Ernad Korman (Bugojno), delegat : Mladen Živković (Kostrč).
Odžak : MNK Odžak – MNK Drina , Sportska dvorana Odžak dvorana „“ u 17:00 sati, Dževd Vrbić (Lukavac), i Read Mehanović (Tuzla) , Adis Džuzdanović (Živinice) .
Nedjelja, 20. novembar,
Banovići : MNK Banovići – FC Lilium, JU „Sportsko kulturni centar u 18:30 sati, Muris Mehinović (Lukavac) i Edin Kadrić (Tuzla), Elmir Gazetić (Tuzla).
Slobodna ekipa, KMF Lux .
Najava, 3. kolo Prva futsal liga FBiH, grupa Centar
U grupi Centar Futsal Željo je domaćin Fojinci, Vitez tešanjskom sastavu Futsal Team i Usora zeničke Neimare.
Subota, 19. novembar,
Sarajevo : FK Futsal Željezničar - MNK Fojnica , SD Novo Sarajevo u 20:00 sati, Jasmin Ušanović i Zahid Isaković, Almedin Mršo svi Goražde, .
Vitez : KMF Vitez - MNK Futsal Team , Gradska dvorana u 19:00 sati, Mirza Tičić i Amar Kapo oba Sarajevo , Mensur Hodžić (Zenica),
Usora : MNK Usora- MNK Neimari , OŠ „Ivan fra Frano Jukić „Sivša u 20:00 sati, Armin Gibić i Amel Omerčić, Esad Iskrić svi Gradačac ..
Slobodna ekipa, MNK Žepče .
Najava, 3. Kolo, Prva futsal liga FBiH, grupa, Zapad
U grupi Zapad sve utakmice se igraju u subotu 19. novembra, u Donjem Vakufu Radnik 2022 je domaćin cazinskoj ekipi Buba Mara, MNK Bihać će u Cazinu ugostiti Futsal klub Bužim i u Velikoj Kladuši Mujo Hrnjica igra protiv NK Jajce.
Subota, 19. novembar,
Donji Vakuf : MNK Radnik 2022- MNK Buba Mara , Sportska dvorana Donji Vakuf u 17:00 sati, Oliver Žilić (Vitez) i Nezir Kutić (Busovača), Kemal Topalović (Kačuni).
Cazin : MNK Bihać 1260 - Futsal klub Bužim , Dvorana Cazin u 18:00 sati, Muharem Dedić (Bihać) i Anel Burnić (Sanski Most), Edin Džanić (Bihać) .
Velika Kladuša : MNK Mujo Hrnjica - NK Jajce , Gradska sportska dvorana Velika Kladuša u 19:00 sati, Muamer Imočanin (Donji Vakuf) i Ekrem Šišić (Busovača), Adnan Dupanović (Bosanska Krupa).
Slobodna ekipa, FK Konjodor.
Prva futsal liga FBiH grupa Jug,
U grupi Jug dvije ekipe Iskra Vrbas i Čapljina koje su na prva dva mjesta na tabeli, u subotu 19. novembra su domaćini sastavu Mostarske kiše, odnosno Rudniku, dok je futsal Plemiči u nedjelju 20. novembra ugostiti sastav MNK Seljak iz Livna.
Subota, 19. novembar,
Donji Vakuf : MNK Iskra Vrbas - MNK Mostarske kiše , Sportska dvorana Donji Vakuf u 19:30 sati, Adnan Žgalj i Haris Avdić, Alija Gluhović svi Sarajevo, () i (), ().
Čapljina : MNK Čapljina – HMNK Rudnik, GŠD Čapljina u 20:00 sati, Anel Puce i Luka Čabarkapa, Igor Mehler svi Mostar,
Nedjelja, 20. novembar,
Mostar : HFC Zrinjski - MNK Seljak , SD Bijeli Brijeg u 19:30 sati, Selmin Osmančević i Salen Alihodžić oba Zenica, Ivica Mikulić (Široki Brijeg).
Slobodna ekipa, MNK Čulin Mlin .
Čapljina | 3 : 1 | Zrinjski |
Čulin Mlin | 7 : 0 | Seljak |
Rudnik | 3 : 2 | Mostarske Kiše |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Čapljina | 12 | 10 | 0 | 2 | 30 | |
2 | Čulin Mlin | 12 | 9 | 2 | 1 | 29 | |
3 | Zrinjski | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | |
4 | Iskra Vrbas | 12 | 7 | 1 | 4 | 22 | |
5 | Seljak | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | |
6 | Mostarske Kiše | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | |
7 | Rudnik | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 |