Slavija savladala Drinu

Slavija - Drina

Odbojkašice Slavije su na svom parketu zasluženo i lako savladale Drinu iz Zvornika sa 3:1. Po setovima je bio 19:25, 25:12, 25:21, 25.20.

Prvi set nije nagovještavao lagan trijumf igračica Kristine Vuce. Počele su one pospano, uspavano, bez mnogo žara i Drina je od samog starta do kraja seta čuvala i povećavala prednost.

Domaći tim je u samom finišu tog dijela meča zaigrao nešto organizovanije i sa više žara, pa su ipak izbjegle visok poraz na samom startu.

Taj finiš prvog seta kao da je bio najava bolje igre Slavije. One su u naredna tri seta pokazale ipak više želje i agresivnosti, pa je Kritina Vuca u samom finišu četvrtog seta mogla u igru uvesti i odbojkašice koje su obično na klupi. One su rutinski završile taj dio utakmice i slavile sa 3:1.

SLAVIJA - DRINA 3:1 (19:25, 25:12, 25:21, 25:22)