Zadovoljni Smajlović

Šef stručnog štaba TOŠK-a Samir Smajlović nakon utakmice u Goraždu i remija njegove ekipe (1:1) u nastavku šampionata Federacije BiH je rekao:

"Pozdravljam sve članove, navijače, simpatizere, prijatelje i sponzore kluba. Hvala Vam što ste protekli mjesec dana bili uz naš tim. Vaša podrška nam je dodatni motiv i snaga za dalji rad.

Tokom pripremnog perioda i pet radnih sedmica, susretali smo se sa raznim poteškoćama u radu, ali momci su predano i marljivo radili, ispunjavali zadatke koji su postavljeni pred njih. Dočekali smo početak prvenstva sa hendikepom zbog neigranja tri igrača (Faver Duvan, David Bjelica, Aboubacar Cisse). Uprkos tome igrači su danas pokazali veliku borbu i želju za grb koji nose na dresu.

Zahvaljujemo se domaćinu ekipi FK Goražde na odličnim uslovima i pripremljenosti terena za odigravanje današnje utakmice !

Čestitam svojim momcima na zasluženom bodu, prikazanoj igri i zalaganju tokom čitavih 90 minuta. Ostaje žal za ispuštena 3 boda u posljednjim minutama utakmice i propuštene 100% prilike za pobjedu.

Nama preostaje da uradimo analizu današnje utakmice. Nastavljamo sa pripremama za naredno XVII. kolo M:tel Prva liga FBiH i gostovanje ekipi FK RUDAR Kakanj.

Željno iščekujući povratak takmičenja na stadion “LUKE” u Tešnju, koristim priliku da pozovem sve navijače, da podrže ove vrijedne momke i pruže im podršku na gostovanju u Kaknju".