Naša krila pobjednici Kup-a GFS Doboj (FOTO)

Naša krila pobjednik Kupa GFS Doboj FOTO: R:ŠEŠLAK

Fudbaleri Naših krila iz Kostajnice osvajači su kup-a GFS Doboj. Oni su na svom terenu boljim izvođenjem jedanaesteraca rezultatom 9:8 savladali ekipu Ozrena iz Petrova, u regularnom toku rezultat je glasio 1:1.

FK Naša krila (Kostajnica) FOTO: R:ŠEŠLAK

Domaći su golom Slaviše Đedovića poveli već u petom minutu utakmice. S tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku nije bilo golova sve do 80.minuta kada brzonogi Dražen Gostić postiže gol za izjednačenje 1:1. Utakmica je završena pomenutim rezultatom pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca.

Službena lica finalne utakmice Kup GFS Doboj FOTO: R:ŠEŠLAK

Sigurni sa bijele tačke za Naša krila bili su: Mladen Žilić, Dajan Vidović, Elvir Mešić, Željko Sušić, Milenko Jokić, Mario Paravac, Đorđe Nikić, Dario Prodić, Slaviša Đedović, dok je jedini neprecizan bio Alen Ahmić. Golove sa penala za Ozren postigli su:  Zoran Petrović, Mladen Nikić, Dražen Gostić, Nenad Popović, Vedran Stefanović, Vladan Katanić, Radan Rakanović, a promašili su: mlađani Igor Majstorović i Luka Nedić.

Miroslav Kršić predsjednik GFS Doboj uručuje pehar pobjedničkoj ekipi FOTO: R:ŠEŠLAK

Pehar pobjedničkoj ekipi uručio je Miroslav Kršić predsjednik Gradskog fudbalskog saveza Doboj.

FK Ozren (Petrovo) FOTO: R.ŠEŠLAK

FINALE KUPA GFS DOBOJ

NAŠA KRILA – OZREN 1:1 penalima 9:8

Strijelci: 1:0 Đedović u 5, 1:1 Gostić u 80.minutu. Strijelci sa penala: Žilić, Vidović, Mešić, Sušić, Jokić, Mario Paravac, Đorđe Nikić, Prodić, Đedović (Naša krila), Petrović, Mladen Nikić, Gostić, Popović, Stefanović, Katanić i Rakanović (Ozren). Stadion: „Kreketovci“. Gledalaca: 150. Sudija: Dean Jokić (Teslić). Pomoćnici: Nikola Garić (Doboj) i Stefan Mišić (Derventa). Četvrti sudija: Dejan Danilović (Doboj). Delegat: Vedran Sofić (Doboj). Žuti kartoni: Stjepanović, Mario Paravac, Đorđe Nikić (Naša Krila), Petrović, Nikić, Stefanović (Ozren).

NAŠA KRILA: Žilić, Vidović, Mešić, Đedović, Sušić, Jokić, Stjepanović (od 90.minuta Ahmić), Blažanović (od 57.minuta Prodić), Mario Paravac, Đorđe Nikić, Bjelanović. Trener: Mensur Aličić.

OZREN: Lazarević, Petrović, Mladen Nikić, Gostić, Popović, Stefanović, Katanić, Mišanović, Majstorović, Nedić, Tripunović (od 50.minuta Rakanović). Trener: Njegoš Dujković.

Igrač utakmice: Slaviša Đedović (Naša krila)