Derbi dva Borca pripao onom iz Osinje

Borac iz Osinje u okviru 24. kola Područne lige Doboj na domaćem terenu savladao je u komšijskom derbiju Borac iz Bosanskih Lužana sa 2:1.

Već na samom startu meća gosti stižu do vodstva. Strijelac u 4. minuti bio je Bojan Pećić, ali slavlije Lužančana nije dugo trajalo. Samo deset minuta kasnije novi pogodak i izjednačenje. Domaći stižu do pogodka preko Brkića. U 18 minuti novi pogodak, gol gostiju pogađa Savić za vodstvo domaćih od 2:1, a na kraju se ispsotavilo i konačan rezultat.

U narednom kolu Borac iz Osinje gostuje u Kožuhama kod Hajduka, dok Lužanačni dočekuju Ukrinu iz Čečave.

FK Borac (O) - FK Borac (BL) 2:1 (2:1)
Fudbalski teren u Osinji.
Sudija: Andrea Momčičević.

FK Borac (O): Turudi, Brkić, Trivunović, Savić (Marinković), Marić, Gojić, Rudonjić (Lukić), Nović, Ćorić, Bogdan, Vaslić.

FK Borac (BL): Mitrić, Pećić N., Pećić B., Gostimirović, Kulaga (Šavrljuga), Simić, Ćorić, Ivković (Marinković), Miljić, Pivaš, Milianković.

Sloga 73 4 : 2 Trebavac
Bratstvo 4 : 2 Rudar
Pelagićevo 1 : 5 Kladari Gornji
Borac(K) 4 : 0 Borac(BL)
Ukrina 2 : 1 Hajduk
Borac(O) 3 : 2 Skugrić 1964
Budućnost 3 : 4 BSK