Strijelac uvjerljiv

Pred oko 60 gledalaca odigrana je utakmica između ekipe Strijelca iz Tutnjevca i ekipe Mladosti iz Trnjaka.Od samog starta ekipa domaćih je krenula ofanzivno i već u 15.minutu na asistenciju Kostića mrežu gostiju trese povratnik u redove Strijelca Dalibor Jovanović.Već u sledećem napadu u šesnestercu gostiju ponovo se najbolje snalazi iskusni Jovanović koji svojim drugim pogotkom povećava rezultat na 2:0. U 28.minutu šutom sa distance i Blagojević Radenko se upisuje u strijelce , za 3:0.

Nakon samo tri minuta dugom loptom Pavlovića, Jovanović izlazi jedan na jedan sa golmanom i svojim trećim pogotkom povećava rezultat na 4:0. Tim rezultatom ekipe odlaze na odmor.

Već u 6.minutu drugog .poluvremena nakon kornera u kaznenom prostoru najbolje se snalazi Kostić i postiže peti gol. Samo dva minuta kasnije volejom na odbijenu loptu natrčava Jovanović i postiže svoj četvrti gol na meču za 6:0. U 65.minutu Kostić M. Postiže svoj drugi pogodak za konačnih Strijelac – Mladost 7:0 (4:0)