Centar uzeo bod Zrinjskom

Zrinjski - Centar

Futsaleri Zrinjskog i Centra su u prvom meču 12. kola Premijer lige BiH podijelili bodove odigravši u Mostaru 1:1.

U jako tvrdoj utakmici, Centar je do vodstva stigao u 4. minutu kada je mrežu Plemića zatresao Haris Skuhan. Sve do 36. minute nije bilo pogodaka, a onda mrežu Sarajlija trese Luka Pehar i donosi izjednačenje Zrinjskom, što je, ispostaviće se, bio i konačan rezultat meča.

Centar će sa ovim bodom ostati na trećoj poziciji, sada imaju 25 i bod manje u odnosu na Mostar SG i Salines, ali i utakmicu više. Zrinjski sada ima 11 bodova i ostaće na osmom mjestu na tabeli.

HFC ZRINJSKI - FC CENTAR 1:1 (0:1)