Prijedorčani iščupali bodove

KMF Prijedor

Na veoma teškom gostovanju iskusnoj ekipi Ribnika futsaleri Prijedora pokazali su kako se bori za grb kluba i u nevjerovatno dramatičnoj završnici stigli do sva tri boda.

Prvo poluvrijeme je završeno je u korist KMF Prijedor rezultatom 0:1 a pogodio je Panić.

U drugom poluvremenu viđena je sjajna utakmica uz dosta prilika za obe ekipe. Domaćin je stigao do izjednačenja na samom početku drugog poluvremena, ali vrlo brzo gostujuća ekipa je opet povela sa 1:2 sjajnim pogotkom igrača susreta, Panića.

Međutim, u nastavku meča uz gomilu loših sudijskih odluka (dosuđen kazneni udarac koji je fantastično odbranio golman Burić) u korist domaćina, KMF Viktorija prekreće i vodi sa 3:2.

Prijedor ni jednog trenutka nije odustajao i na 25 sekundi do kraja dolaze do izjednačenja pogotkom kapitena Golića, a zatim u poslednjem napadu sa zvukom sirene na asistenciju Došenovića pogodak daje debitant Rosić za veliko slavlje i nova tri boda sa kojim KMF Prijedor dijeli prvo mjesto na tabeli 5 kola prije kraja prvenstva.

KMF Viktorija 3:4 KMF Prijedor

Sokrates 6 : 4 Dubica
Viktorija 3 : 4 Boračka
Prijedor 2 : 0 Starčevica
Gradiška 2 : 3 Borac