Guberu bod na Sokocu

Guber, Srebrenica

SOKOLAC 30.avgust 2020. Utakmica u okviru četvrtog kola Druge fudbalske lige RS u grupi Istok zbog radova na stadionu Romanije u Palama je igrana u Sokolcu. Prvo poluvrijeme je bilo veoma zanimljivo u prvom okršaju  ova dva kluba.

Guber je poveo sa 1:0 golom Muminovića. Nešto kasnije Paljani su izjednačili 1:1. Strelac je bio Blagojević, da bi dva tri minuta kasnije Guber ponovo poveo 2:1 autogolom Paljana na šut Ćrkovića, da bi prije odlaska na poluvrijeme novajlija iz Konjević polja Muminović i treći put zatresao mrežu domaćina, 3:1 za Guber.

U drugom poluvremenu petnaestak minuta se igralo tvrdo da bi Paljani postigli gol a odmah zatim u 70 minutu i izjednačujući, 3:3.

Do kraja utakmice igralo se žestoko. Zbog grubog starta nad protivničkim igračem isključen je Omer Smajlović u ekipi Gubera.

Proleter 0 : 1 Glasinac 2011
Milići 1 : 0 Mladost (Rogatica)
Famos 4 : 0 Jedinstvo
Ilićka 01 1 : 1 Stakorina
Velež 1 : 0 Vlasenica
Budućnost 4 : 1 Drina HE
Mladost (Gacko) 3 : 1 Bratstvo
Romanija 3 : 3 Guber