Polet maksimalan na startu (foto)

FK Polet (Podnovlje)

PODNOVLJE – Fudbaleri Poleta na svom terenu savladali su ekipu BSK iz Bušletića rezultatom 2:1. Oni su upisali drugu startnu pobjedu  i tako potvrdili tri osvojen boda sa gostovanja u prvom kolu.

Vodeći gol domaći postižu već na startu meča, tačnije u četvrtom minutu a strijelac je bio Dejan Grabovac. Gosti do izjednačenja stižu u 36.minutu preko Dalibora Cvijanovića. Pobjedu Poletu donosi iskusni novajlija Igor Gavrić u 62.minutu,

Detalj sa utakmice Polet - BSK

POLET – BSK 2:1 (1:1)

strijelci: 1:0 Grabovac u 4, 1:1 Dalibor Cvijanović u 36, 2:1 Gavrić u 62.minutu. Stadion: „12 heroja“. Bez gledalaca. Sudija: Dušan Ristić (Doboj). Pomoćnici: Dejan Danilović i Marko Panić (oba iz Doboja). Delegat: Željko Milivojević (Stanari). Posmatrač suđenja: Željko Marić (Doboj). Žuti kartoni: Grabovac, Kuzmanović, Jovanović (Polet), Dejan Urošević, Ostojić (BSK).

POLET: Brestovac, Stanimirović, Gligorić, Nikola Slijepčević (od 46.minuta Gavrić), Grabovac, Miloš Narić, Đekić, Bajbić, Kuzmanović, Aladžić, Jovanović.

BSK: Božić, Dejan Vasić, Milenko Vasić, Bogdan Urošević (od 46.minuta Kukrić), Daklibor Cvijanović, Danijel Vasiljević, Damjanović, Miloš Filipović, Dejan Urošević, Ostojić, Aleksandar Cvijanović (od 32. Đokić (od 72. Lazić).

Zadrugar 4 : 0 Sloga
1 Mineral 22 17 2 3 53