Rudanka remizirala sa Batkušanima

RUDANKA - Fudbaleri Rudanke igrali su neriješeno 3:3 sa ekipom Hajduk iz Batkuše.

U 11.minutu mrežu Radića pogađa Srđan Paležnica za vođstvo svog tima 1:0. Šest minuta kasnije domaći stižu do izjednačenja 1:1 preko Dejana Starčevića . Potpuni preokret dogodio se u 23.minutu kada je golmana gostiju Josipovića matirao Aleksandar Ninković za 2:1. Radost domaćih je kratko trajala jer već u 28.minutu Marko Ganilović poravnava na 2:2. Da Rudančani odu na odmor sa vođstvom 3:2 pobrinuo se Slađan Nešković u 43.minutu. U drugom poluvremenu pao je samo jedan gol. U 66.minutu Srđan Paležnica svojim drugim golom na utakmici postavlja već tada konačan rezultat 3:3.

RUDANKA - HAJDUK (B) 3:3 (3:2)

Strijelci: 0:1 Srđan Paležnica u 11, 1:1 Dejan Starčević u 17, 2:1 Ninković u 23, 2:2 Ganilović u 28, 3:2 Nešković u 43, 3:3 Srđan Paležnica u 66.minutu. Stadion: "Plinara". Bez publike. Sudija: Dean Jokić (Teslić). Pomoćnici: Slaviša Đurić i Boško Demonjić (oba iz Modriče). Delegat: Slobodan Sajlović (Modriča). Žuti kartoni: Mikerević, Dejan Starčević (Rudanka), Ganilović, Srđan Paležnica, Petrobić, Simić (Hajduk Batkuša).

RUDANKA: Radić, Lazić, Mikerević, Lukić (od 80.minuta Šarčević), Ninković, Vasić, Radulović, Nešković, Đukić, Dejan Starčević, Todorović. Trener: Dragoslav Blagojević.

HAJDUK(B): Josipović, Ganilović, Popović, Jaćimović, Srđan Paležnica, Petrović, Nikola Paležnica, Božić, Mitrović, Simić, Pajić. Trener: Nenad Maksimović.

Igrač utakmice: Srđan Paležnica (Hajduk Batkuša)