Finiš ukrasili golovi

Lokosi su iz Bratunca odnijeli bodove. Imali su dva gola prednosti već u prvom dijelu susreta. Marko Bujak kapitulirao je pred Abasom Kadićem 24. minuti, te Nevenom Jeftićem u 31. minuti.

Sve do 80. minute nije više bilo golova, a onda do kraja meča čak četiri.

Prvo je Bratunac poravnao golovima Nikole Avramovića 80. minuti i Almira Karića je strelac bio dvije minute kasnije.

Mnogi su pomislili da utakmica ide u remi, a onda dva gola gostiju. Na 2:3 povisio je Selim Ćumurović u 85. minuti, a četvrti gol djelo je Đorđa Blagojevića u 87. minuti.

Bratunac – Lokomotiva 2:4 (0:2)

Bratunac. Stadion: Gradsko Bratunac. Gledalaca: 50. Sudija: Rade Aćimović (Zvornik). Strijelci: Nikola Avramović 80', Almir Karić 82', [FK Bratstvo (Bratunac)]; Abas Kadić 24', Neven Jeftić 31', Selim Ćumurović 85', Đorđa Blagojević 87', [FK Lokomotiva (Brčko)]. Žuti kartoni: Nikola Avramović 57', Marko Bujak 85', [FK Bratstvo (Bratunac)]; Neven Jeftić 38', Željko Petrović 35', Abas Kadić 57', Stefan Pačavra 72', [FK Lokomotiva (Brčko)];

Bratunac : Marko Bujak (G) , Radoje Gvozdenović (od 46' zamijenjen sa Đorđe Pavlović), Njegoš Milanović (od 59' zamijenjen sa Filip Milovanović), Muhamed Džanić , Rade Lazić , Predrag Petrović (K) , Vladimir Milanović , Nikola Avramović , Mladen Pejanović , Nikola Davidović , Almir Karić

Lokomotiva: Boško Simić (G) , Selim Ćumurović , Stefan Pačavra , Željko Petrović (od 46' zamijenjen sa Milan Balorda), Abas Kadić , Marko Gajić , Sanel Ćumurović (K) , Ninoslav Balorda , Neven Jeftić , Đorđa Blagojević , Zoran Blagojević

Omladinac 1 : 1 Sloboda
Bratstvo : Lokomotiva
Podrinje 2 : 1 Partizan
Janja 2009 0 : 2 Trnovica
Mladost (VO) 1 : 2 Lokanj
Birač 0 : 6 Šekovići