Olimpija slavila protiv Osijeka u prijateljskoj utakmici

Olimpija slavila protiv Osijeka

Drugoplasirani tim slovenskog prvenstva, Olimpija iz Ljubljanja savladala je u prijateljskoj utakmici pred nastavak sezone aktuelnog prvaka Hrvatske, ekipu Osijeka na Mačkamamu rezultatom 1:3 u jednoj veoma kvalitetnoj provjeri za oba tima.

Olimpija je povela u drugom minutu sudijske nadoknade preko Lare Klopčić. Prednost tima iz Ljubljanje u 61. minutu udvostručila je svojim drugim golom Klopčić, da bi u 85. minutu, trenutno najbolji strijelac šampionata u Sloveniji, Ana Milović povisila na 0:3 i time riješila pitanje pobjednika.

Počasni pogodak za tim Zdenka Glumca postigla je Barbara Živković u samom finišu utakmice. Osijek već za vikend očekuje zaostali duel prvenstva u Hrvatskoj iz prve polusezone sa Rijekom, pa ih potom čekaju obaveze u Kupu, dok Olimpija pripreme za nastavak sezone nastavlja u Ljubljani.

SFK 2000 21 : 0 Spartak 2013
Iskra 0 : 2 Emina
Fortuna 3 : 1 Libero
Radnik Bumerang 3 : 0 FK Sloboda