Todorović pogurao Partizan

Prvo poluvrijeme ove tvrde utakmice okončan je bez golova. Bilo je prilika na obje strane, ali su napadači bili neprecizni.

Nastavak je donio tri gola. Partizan je poveo sa 2:0 golovima Slavije Todorovića u 66. i 79. minuti, a jedini gol za goste dao je Cvijetin Smiljanić u 88. minuti.

Partizan – Omladinac 2:1 (0:0)

Donja Trnova. Stadion: *Donja Trnova*. Gledalaca: 40. Sudije: Bojan Mitrović (Bijeljina), Strijelci: Slaviša Todorović 66', Slaviša Todorović 79', [FK Partizan (Donja Trnova)]; Cvijetin Smiljanić 88', [FK Omladinac (Potočari)]. Žuti kartoni: Vladan Tomić 53', Milan Stevanović 90', [FK Partizan (Donja Trnova)]; Cvijetin Smiljanić 90', [FK Omladinac (Potočari)];

Partizan: Slobodan Živanović (G) , Kristijan Vuković , Slaviša Todorović , Milan Marinković , Vladan Tomić , Dragan Sekanić (K) , Slobodan Lazić , Dragoslav Mihajlović , Milan Stevanović , Borislav Gligorević , Slobodan Simić

Omladinac: Žiko Šešlić (G) , Milorad Stamenić , Boris Bošković , Jovan Svitlica , Cvijetin Smiljanić , Nedeljko Mišković (od 46' zamijenjen sa Zdravko Vujić), Mirko Mišković , Milenko Bojić (od 70' zamijenjen sa Bojan Berović), Boris Ostojić (od 70' zamijenjen sa Bogoljub Nedeljković), Mile Tadić (K) , Stojko Kikić (od 70' zamijenjen sa Nikola Marčeta)

Sloboda 0 : 3 Lokomotiva
Partizan 2 : 1 Omladinac
Trnovica : Bratstvo
Lokanj 1 : 4 Podrinje
Šekovići 3 : 0 Janja 2009
Tabanci 3 : 0 Mladost (VO)