Bobo Graf sa tri pobjede u četvrtfinalu, nula u derbiju

Utakmicama trećeg kola u grupama C i D završena je grupna faza na Memorijalu „Boško Vujadin“ u Kasindolu.

Bobo Graf je u prvoj utakmici večeri savladao Outdoor Sport sa 2:1 i tako sa tri pobjede u grupi ide u četvrtfinale sa prve pozicije. Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, Dušan Paprica, je pogodio sa deset metara za 1:0, a onda pred sami kraj poluvremena Duško Lučić pogađa sopstvenu mrežu za 2:0. U drugom poluvremenu viđen je samo jedan gol i to Novaka Šešlije za 2:1.

Pekara Zlatno zrno je potvrdila drugo mjesto u grupi pobjedom protiv Cvjećare Magnolija. Iako je rezultat na kraju bio 5:0, dešavanja na terenu govore da je moglo biti i drugačije. Napromašivali su se mladi momci iz ekipe Cvjećare Magnolija, više puta pogađali okvir gola, odlično je branio i Goran Macan, pa je na kraju ubjedljiv poraz bio neminovnost.

U derbiju grupe D i posljednjoj utakmici grupne faze dvije odlične ekipe Namještaj po mjeri Frgi i Keops su odigrali 0:0 i to je bilo dovoljno Keopsu da obezbijedi prvo mjesto u grupi, a Namještaj po mjeri Frgi će sa drugog mjesta u četvrtfinale.