Podjela bodova najrealnija

Fudbaleri Ukrine iz Čečave i Crnog Vrha iz Jaružana su podijelili bodove rezultatom 2:2, u okviru 25. kola Druge lige Zapad.

Utakmica je bila tvrda, prava prvenstvena.Do kraja utakmice obje ekipe imale su nekoliko dobrih prilika da dođu do punog plijena, ali je na kraju ostalo 2:2. Poslije utakmice fudbaleri obje ekipe složni, podjela bodova je najrealnija.

Vezista Ukrine Marko Radoja i napadač Crnog Vrha Goran Zelenika smatraju da je podjela bodova najrealniji ishod.

"U ovu utakmicu smo ušlii otvorenoo , postigli pogodak nakon 2 minuti igre. Nastavili u istom ritmuu igratii Imali smo par šansi koje nismo iskoristili , i na to sve stiže kazna u 39 pa u 40 minutuu . Ekipa Crnog Vrh je nakon toga podigla nivo igree ali se mi nismo predali. U drugom poluvremenu smo izasli visoko na njihovu zadnju linijuu postigli pogodak u 58 minutuu. Bilo je tu jos sansii i pred nasim i pred njihovim golom. Utakmica je bila bas otvorenaa . Mi nismo zadovoljni bodom,jer su gosti imali igrača manje od 69 minutaa. U srijedu nas očekuje utakmica sezone ,idemo u Brod kod ekipe Poleta. Gostima iz Jaružana želim svu sreću u daljem toku prvenstva,odigrali su fer i korektnu utakmicu".- rekao je vezista Ukrine Marko Radoja strijelac iz strijelac izjednačujućeg gola za Ukrinu

"Loše smo startovali u prvim minutama utakmice,što je rezultiralo golom u 2. minuti. Kasnije smo uspostavili svoj ritam igre i u prvom poluvremenu stigli do preokreta i vodstva od 1:2. U drugom poluvremenu smo kiksali kao i na početku utakmice, te primili gol za 2:2 u 58. minuti. U 68. minuti smo ostali sa igracem manje, kao i sa kaznom za trenera. Nakon toga smo imali tri dobre sanse, dve precke i stativu, ali nismo imali srece. Zao nam je zbog neostvarena tri boda, ali nadamo se boljem rezultatu u sledecoj utakmici i novim bodovima"- rekao je Goran Zelenka najbolji akter utakmice ,strijelac oba gola Crnog Vrha

Sloga (S) 2 : 0 Proleter
BSK 4 : 1 Progres
Borac (KD) 3 : 1 Crni vrh
Polet 1926 3 : 2 FSA
Jedinstvo 5 : 3 Dubrave
Gorica 2 : 1 Brdo
Ukrina 1 : 1 Čelinac
Sloga (T) 5 : 2 Borac (Š)