Slabašna Sloboda

Milan Savanović

Prava goleada viđena je u Trnu, gdje je domaća Sloga nanijeli težak poraz novogradskoj Slobodi. Konačan rezultat glasio je  9:0.

Sav bijes zbog nekih loših rezultata iz ove jeseni fudbaleri trnske Sloge iskalili su na Slobodi.

To je za sada bio najubjedljiviji trijumf ove sezone. Krilni napadač Sloge iz Trna Milan Savanović trostruki strijelac poslije utakmice je rekao:

-Prije svega želio bih čestitati stručnom štabu i igračima na odličnoj igri i zasluženoj pobjedi. Jedna jako dobra utakmica sa puno golova u kojoj smo pokazali sav svoj kvalitet. Iskoristili smo svoje šanse i stigli do visoke pobjede. Čestitam ekipi Slobode na fer i korektnoj igri i želim im sve najbolje u nastavku sezone. Okrećemo se ekipi FSA kojoj gostujemo u subotu i nadam se nastavku pozitivnih rezultata.

Čelinac 1 : 5 Sloga (S)
Dubrave 0 : 1 Borac
Polet 1926 1 : 0 FSA
Sloga (T) 9 : 0 Sloboda
Naprijed 2 : 0 Tekstilac
Progres 0 : 1 Gorica
Crni vrh 1 : 3 Proleter
Jedinstvo 1 : 2 Brdo