Stupčanica pala u finišu

Mladost, Doboj Kakanj

U Doboju kod Kaknja u susretu Mladost DK i gradačačke Zvijezde, najbolji strijelac lige Davor Mujagić je je doveo u 12. minuti Zvijezdu u vođstvo, 0:1. U 23. minuti Mujagić je povećao prednost Zvijezde na 0:2. U 35. minuti Salih Hadžić svojim golom smanjuje na 1:2. U 43. minuti Sadik Škrijelj povećava prednost Zvijezda na 1:3. U 61. minuti Jovašević pogađa za 2:3, Čago šest minuta kasnije izjednačuje na 3:3, da bi Jelačić u 77. pogodio za vrijednu pobjedu od 4:3.

U Maglaju Husein Poturalić je u 17. minuti doveo BFK Simm Bau u vodstvo od 1:0,  u susretu sa gračaničkim Bratstvo 1:0 . U 44. minuti Milorad Albijanić povećava vodstvo BF Simm Bau na 2:0. U drugom poluvremenu Marko Dobrilović postiže gol u 47.minuti za 2:1, da bi Maid Jaganjac u 53. minuti poravnao na 2:2. U 88 minuti Poturalić je svojim drugim golom donio pobjedu sastavu Simm Bau 3:2.

U Lukavcu nakon prvog poluvremena mreže su mirovale, da bi Dautović u 52. minuti doveo domaće u prednost od 1:0, što je i konačni rezultat ovog susreta , u Banovićima golom Faruka Gogića u 83. minuti Budućnost je savladali kakanjski Rudar 1:0, bihaćko Jedinstvo je golom Merdovića u 86 minuti zabilježilo važnu pobjedu protiv Stupčanice 1:0.

Tri utakmice su završene bez golova, GOŠK – TOŠK, Tomislav – Goražde i Radnik – OFK Gradina .

Rezultati,

Tomislavgrad  :   NK Tomislav - FK Goražde 0:0  .

Gabela : NK GOŠK -  NK TOŠK 0:0 .

Doboj, Kakanj : FK Mladost – NK Zvijezda  4:3 (Hadžić 35 ' Jovašević 61 ' Čago 67 ' Jelačić 71 '/ Mujagić 10 ' 23'  Škrijelj 44 ')

Bihać : NK Jedinstvo – NK Stupčanica 1:0  (Merdović 86 '  )

Hadžići :  FK Radnik – OFK Gradina 0:0 .

Lukavac:   FK Radnički – NK Travnik 1:0  (Dautović 52 ' )

Maglaj : BFK Simm Bau – NK Bratstvo 3:2  (Poturalić 17' 88'  Albijanić  44' / Dobrilović 47 '  Jaganjac 53 '  ) .

Banovići : FK Budućnosz – FK Rudar 1:0  ( Gogić 83 ' ).