XS
SM
MD
LG

Promocija mladosti: Slavija domaćom utakmicom otvara novu sezonu

Slavija dodatno podmlađena/ RK Slavija

Rukometaši Slavije iz Istočnog Sarajeva domaćom utakmicom protiv Kotor Varoši otvoriće novu sezonu u Prvoj ligi Republike Srpske.

Ekipa je doživjela dosta promjena, otišla je većina igrača iz startne postave, a na njihovo mjesto došli su novi, mlađi, igrači koji će u ovoj sezoni dobiti veliku priliku da iskoriste sav svoj puni potencijal. Jedan od najiskusnijih u ovoj ekipi je pivot Predrag Tešanović.

- U subotu, napokon, kreće Prva liga Republike Srpske, na radost, kako navijača, tako i igrača. Naš je tim ove godine napustilo nekoliko igrača od prošle sezone, ali smo se dobro spremili za početak ovog prvenstva i nadamo se prvim bodovima na našem kontu. Pozivam navijače da dođu u što većem broju i da daju podršku mladim igračima, da se afirmišu u nosioce igre Slavije u budućnosti, rekao je za klupsku stranicu Predrag Tešanović.

Utakmica Slavija - Kotor Varoš igra se u novoj sportskoj dvorani SRC "Slavija" u subotu sa početkom u 19 sati.


2 .kolo Prva liga RS
ORK Borac : Mladost
Kotor Varoš : Bijeljina
Drina : Slavija
Višegrad - HED : ORK BL
Kozara (KD) 32 : 28 ORK Kozara
Derventa : Sloga
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Kozara (KD) 2 2 0 0 4
2 Mladost 1 1 0 0 2
3 ORK BL 1 1 0 0 2
4 Slavija 1 1 0 0 2
5 Višegrad - HED 1 0 1 0 1
6 ORK Kozara 2 0 1 1 1
7 Sloga 0 0 0 0 0
8 ORK Borac 0 0 0 0 0
9 Kotor Varoš 1 0 0 1 0
10 Drina 1 0 0 1 0
11 Bijeljina 1 0 0 1 0
12 Derventa 1 0 0 1 0