Ilićka 01 sa igračem manje do pobjede

Iako su igrali sa igračem manje od 29. minutu jer je zbog negodovanja prema sudiji u istom minutu dva žuta kartona zaradio Marko Ristić, a u tom momentu rezultat je bio neriješen – 1:1. U nastavku susreta Brčaci su uspjeli da dođu do trijumfa i tri veoma važna boda u borbi za opstanak na drugoligaškom istoku.

Ilićka 01 – Jedinstvo (R)    3:2 (1:1)

Gradski stadion u Brčkom. Gledalaca: 40. Sudija: Radoš Mihajlović (Bijeljina).  Strijelci: 1:0 Petrović (3), 1:1 Damjanović (15), 2:1 Todorović (56), 3:1 Arsić (71 – penal), 3:2 Kostić (82). Žuti kartoni: Ristić, Bojić, Zimonjić, Jeftić (Ilićka 01), Mih. Pisić, Damjanović, Bogićević (Jedinstvo). Crveni karton: Marko Ristić (Ilićka 01) u 29. minutu.
ILIĆKA 01: Jeftić, Antunović, Zimonjić, Ristić, Todorović, Arsić, Krsmanović, Božić, Petrović (od 85. Krstić), Trivunović, Bojić.
JEDINSTVO (R): Bogićević, D. Pisić, Mih. Pisić (od 69. Alempić), Rosić, Blagojević, Milošević, Vidaković, Kostić, Drašković, Milj. Pisić, Damjanović.

Jedinstvo (B) : Stakorina
Hercegovac : Jedinstvo (R)
Ilićka 01 1 : 0 Mladost (R)
Budućnost 1 : 5 Drina HE
Mladost (G) 0 : 3 Vlasenica
Glasinac 1936 : Guber