Dobila i Sloboda

Meč 19. kola Druge lige, grupe Zapad donio je Slobodi iz Novog Grada i prvi trijumf. Oni su na svom stadionu sa 3:1 porazili tim Borca, Šamac.

U prvom poluvremenu domaćin je poveo u 41. minuti. Predrag Pralica je matirao Marijana Maslića, da bi u nastavku golovima Bojana Vučena i Bakira Ekića Sloboda doška do prva tri boda.

Gol za Borac postigao je Atefan Arsenić.

Sloboda (NG) – Borac  3:1 (1:0)

Novi Grad. Stadion: stadion FK Sloboda N.Grad. Gledalaca: 80. Sudije: Slaviša Šarić (Gradiška) [Glavni], Momčilo Pavlović (Gradiška) [Pomoćnik], Milan Radulović () [Pomoćnik], Strijelci: Predrag Pralica 41', Bojan Vučen 60', Bakir Ekić 66', [Sloboda (Novi Grad)]; Stefan Arsenić 75', [Borac (Šamac)]. Žuti kartoni: Nemanja Vejnović 74', Luka Vujanović 22', [Sloboda (Novi Grad)]; Slobodan Popović 64', [Borac (Šamac)];

DOMAĆI TIM: Ahmed Fajković (G) , Ahmed Grošić (64. Dušan Makivić), Nemanja Vejnović (K) , Luka Vujanović , Santiago Alberto Palavecino , Bojan Vučen , Ignacio Martin Aldabe , Aleksandro Jaćimović , Bakir Ekić , Milan Zec , Predrag Pralica

GOSTUJUĆI TIM: Marijan Maslić (G) , Gabrijel Blagojević (62. Ognjen Nišić), Jovan Sjenčić , Petar MarČeta (K) (24. Darko Đurić), Nikola Dakić (70. NemanJa Bogdanović), Damjan Ćosović (62. Marinko Ignjatović), Slobodan Popović , Bojan Pupčević , Stefan Arsenić , Stefan Bogdanović (62. Marko Rakić), Nikola Mitrović

FSA 3 : 1 Čelinac
Sloboda 3 : 1 Borac
Tekstilac 0 : 1 Sloga (S)
Gorica 2 : 0 Dubrave
Proleter 4 : 1 Polet 1926
Brdo 2 : 0 Sloga (T)
Jedinstvo 2 : 1 Naprijed
Crni vrh 2 : 1 Progres