Čelik istopljen u Doboju

PRVA LIGA REPUBLIKE SRPSKE ZA ŽENE, 4. KOLO REZULTATI Mladost (R) – Centar Red Star 5:3 (4:1) Čelik – Sloga (K) 1:3 (0:2) Sokolac – Drina (Z) 2:3 (1:1) 1. ČELIK 4 3 0 1 20:7 9 2. SLOGA (K) 3 2 1 0 14:4 7 3. MLADOST (R) 4 2 1 1 12:14 7 4. CENTAR RS 4 2 0 2 10:15 6 5. DRINA (Z) 3 1 0 2 5:9 3 6. SOKOLAC 4 0 0 4 2:14 0 Parovi petog kola: Zvornik: Drina – Mladost (R), Petrovo: Sloga (K) – Sokolac, Brčko:Centar Red Star – Čelik. Čelik – Sloga (K) 1:3 (0:2) Doboj – Stadion: „Luke“. Gledalaca: 50. Sudija: Dragan Todić (Doboj) . Strelci: Hasanić u 75. minutu za Čelik, a Nurkanović u 3, Mujketa u 30. i Fetić u 65. minutu za Slogu (K). Žuti kartoni: Az. Mešić, Am. Mešić, Avdić (Čelik), Fetić, Nurkanović (Sloga). ČELIK: Matijević , Antolović , Avdić , Hasanić , Stojanović , Vrbičić  (od 65. Došlić), Az. Mešić , Dević  (od 28. Delić ), Pe rvan , Okanović , Am. Mešić . SLOGA (K): Todorić , Skopljak, Devedžić , Fetić , Petrušić , Nurkanović , Mujketa , Ristić , Girotić , Todorović , Pejić . Igrač utakmice: Andrea Mujketa (Sloga). U komšijskom derbiju četvrtog kola Prve lige Republike Srpske za žene ekipa iz Kakmuža je nanela prvi poraz lideru iz Doboja, Čeliku na njegovom terenu. Već posle prvih 45 minuta bilo je jasno da će Dobojke prvi put u bitkama za bodove teren napustiti pognute glave.