Vrelo presušilo

ČAJNIČE – Kadeti KK „Vrelo“ iz Čajniča poraženi su u subotu od KK „Široki“ iz Širokog Brijega rezultatom 56:87, po četvrtinama 12:10; 20:22; 18:27; 6:28.

Prvo poluvrijeme je proteklo u ravnopravnoj igri, pa je i rezultat na kraju druge četvrtine bio neriješen 32:32. Međutim u drugom poluvremenu dolazi do velikog pada u igri domaće ekipe, što se odrazilo i na rezultat, koji je na kraju bio pravi debakl po čajničke dječake.

Najbolji u domaćoj ekipi su bilo Stefan Lučić 16, Pavle Veselinović 16, te Sandro Savić sa 10 poena. Takođe treba istaći učinak kapitena Stefana Manovića koji je imao 12 skokova.

Kod gostiju su najbolji bili Drežnjak sa 23, Planinić sa 20 poena i 13 skokova, kao i Ćutuk sa 18 poena.