Osam golova u Petrovu

Zanimljivu utakmicu punu preokreta odigrali su danas u Petrovu Ozren i Laktaši. Gosti su na poluvremenu vodili 2:0 golovima Uroša Stamenkovića iz 1. i Filipa Popovića iz 42. minute i činilo se tad da su sve dileme oko pobjednika riješene, međutim dvije kardinalne greške u prve tri minute nastavka koštale su goste dva pogotka.

Prvo je u 46. minuti prednost Laktašana smanjio rezervista Kristijan Stefanović a stvari na početak vratio je u 49. minuti svojim golom Vlatko Vuković. Preokret domaćinu obezbijedio je 57-godišnji Slobodan Katanić deset minuta kasnije.

Gosti su izjednačili  u 77. minuti preko Dragana Šavije. Ozren do novog vođstva stiže nakon četiri minute iz penala kojeg je skrivio Stefan Savić a uspješno izveo Vuković.

Konačnih 4:4 postavio je raspoloženi Šavija četiri minute prije kraja danas vrlo korektne utakmice. Ozren će u narednom kolu biti domaćin Omarskoj, a Laktaši lideru Karanovcu.

OZREN: Ćuković, Petrović, Vuković, Cvjetković, Majstorović, Nikolić, Rakanović, Katanić, Mišanović, Nikić, Hodžić (od 46. Stefanović). Trener: -

LAKTAŠI: Metlar, Šipovac, Šavija, Stamenković, Erceg, Palikuća (od 65. Banjac N), Keleman, Popović, Bursać, Lekić, Savić. Trener: Dragan Vukša

Karanovac 3 : 0 Sloboda
Mladost 0 : 3 Sloga(D)
Dubrave 2 : 1 Omarska
Jedinstvo 5 : 0 Borac
Ljubić 5 : 2 Sloga(T)
Polet 1926 1 : 1 Sloga(S)