16.02.2021 22:53 Đ. MaleÅ”ević

Reding siguran u Bristolu

Fudbaleri Redinga savladali su Bristol Siti sa 2-0 u 29. kolu ČempionÅ”ipa. Reding je od starta bio bolji rival. Ekipa Veljka Paunovića nametnula je ritam i kontrolisali su ritam utakmice. Djelovalo je da neće biti golova ali u zavrÅ”nici prvog poluvremena, gosti su dali dva gola. Prvo je Žoao pogodio za 1-0 a onda je Morison povisio na 2-0. U nastavku susreta Reding je bez problema čuvao...

17.12.2020 13:35 Đ. MaleÅ”ević

Najava 20. kola ČempionÅ”ipa

Pred nama je 20. kolo ČempionÅ”ipa. I u ovom kolu ima zanimljivih mečeva a izdvaja se jedan susret u kome učestvuje i jedan naÅ” menadžer. Kolo u petak otvaraju Preston i Bristol Siti. Ako gosti mogu biti zadovoljni sa 30 sakupljenih bodova, domaći nikao ne mogu biti zadovoljni sa svojih 23 boda. Ekipa Aleksa Nilija ima dobar sastav ali igraju ove sezone sa dosta oscilacija Å”to se odražava na...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.