06.10.2019 05:48 Dragan Šutvić, Borac-Sport

Borac bolji od Iskre

Rukometaši Borca upisali su i treću premijerligašku pobjedu savladavši u Bugojnu ekipu Iskre rezultatom 23:29.   Do 20. minuta meča, vodila se ravnopravna bitka, a onda su ”crveno-plavi” do kraja prvog poluvremena kreirali seriju 6:1 i na pauzu otišli pri prednosti od pet golova (12:17), koju su do kraja susreta rutinski sačuvali i uvećali za...

21.09.2019 22:18 Administrator DC

Leo popražen u Bugojnu

U prvom kolu Premijer lige BiH MRK "Iskra" je na domaćem parketu pobijedila RK "Leotar" rezultatom 26:24 (12:9). Ovo je bila debitantska utakmica u najjačem rukometnom rangu igrača iz Bugojna nakon 15 godina.   Nakon prvih 30 minuta bilo je 12:9. U nastavku utakmice domaćini su vodili i sa 21:15 (u 44. minutu), ali do kraja utakmice Trebinjci su uspjeli da...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.