1 : 2
1 : 1

Preokret Vest Hema za nova tri boda

11.12.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Vest Hema savladali su Lids Junajted na otvaranju 12. kola Premijer lige. ''Čekićari'' su slavili u gostima sa 2-1.

Meč je loše počeo za goste. Fabijanski je srušio Bamforda te tako skrivio jedanesterac. Mateuš Klih je šutirao a Fabijanski je odbranio. Ipak, VAR je pokazao da Fabijanski nije bio na liniji pa se penal ponovio a ovaj put Klih je bio precizan. Do kraja prvog poluvremena gledali smo sjajan tempo a izjednačenje gostima donio je Souček.

U nastavku susreta, Lids je dosta pao i tim Marsela Bijelse odigrao je vjerovatno najgore poluvrijeme u sezoni. Vest Hem je stvarao šanse a na kraju su golom Ogbone došli do sva tri boda i nove gostujuće pobjede.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leeds United West Ham United