Zenit Petersburg Saint Petersburg
82 : 80

EL: Bajern se osvetio Zenitu, Nedović vodio Pao do pobjede

13.01.2021 Đ. MaleÅ”ević

KoŔarkaŔi Bajerna savladali su Zenit sa 82-80 u 19. kolu Evrolige te im se osvetili za poraz prije 20ak dana.

Zenit je dobro otvorio meč u Minhenu. Sjajnom odbranom dobili su prvi period sa 19-13. Nastavili su sa dobrom igrom i u drugom periodu te su na odmor otiÅ”li sa osam poena prednosti. Bajern se budi u nastavku susreta. Sjajnom igrom u trećem periodu, nadoknadili su zaostatak sa poluvremena. U poslednjem periodu vodila se velika borba a na kraju je Bajern u neizvjesnoj zavrÅ”nici doÅ”ao do pobjede.

Baldvin je predvodio Bajern sa 17 poena dok je Lučić dodao 15. Gudaitis je predvodio goste sa 22 poena.

Do pobjede je doÅ”ao i Panatinaikos. Pao je savladao Asvel sa 88-71 a najbolji je bio Nedović sa 33 poena, Å”est asistencija i pet skokova.