Vlasenica sigurno ide ka vrhu (VIDEO)

Vlasenica je nastavila pobjedničku seriju savladavši na svom terenu, u 4. kolu regionalnog Istoka, Trnovicu, minimalcem 1:0.

Sigurno idu prema vrhu: FK Vlasenica

U prvih deset minuta domaća ekipa je imala dvije idealne šanse da rezultat promijeni u svoju korist. Prvo je Milovanović slomio protivničku odbranu, sa desne strane iskosa šutirao, ali je pogodio prečku. Već nakon dva minuta M. Kovačević ubacuje sa lijeve strane za centaršut, lopta najboljem strijelcu Vlaseničana prelazi preko noge, ali šut još jednom završava na prečki. Iako je Vlasenica tokom svih 90 minuta napadala, imala terensku inicijativu i posjed lopte, sreća je bila naklonjena gostujućoj ekipi pa je, uprkos dobrim šansama, sve do 57. minuta rezultat bio 0:0, kada je, Božić kvalitetnom dugom loptom uposlio N. Kovačevića na lijevoj strani, kapiten još pet-šest metara prešao pored  još dvojice gostujućih igrača, dobrim povratnim pasom pogodio Milovanovića kome nije bilo teško da sa tri-četiri metra pogodi prazan gol za 1:0.

Do kraja susreta viđeno je  još nekoliko izglednih prilika, ali golman Savić je svoj tim spasio težeg poraza, dok su Maksimović i kapiten Simić imali lošu završnicu  napada gostiju, i nisu uspjeli obezbijediti podjelu bodova.

Први салто регије Бирач , Циле Миловановић #ТРИ_БОДА Власеница - Трновица 1: 0 1.9.2019. Сјајан продор и асистенција Бате Ковачевића момци траже вам инстаграм па да размисле :D :D :D #тако_кажу :D

Vlaseničane je treća  pobjeda u nizu podigla na treće mjesto na tabeli.

FK Vlasenica - OFK Trnovica 1:0 (0:0)