Petarda u Lončarima

Ovog vikenda na rasporedu je bilo 11. kolo Područne lige Posavina, grupa Zapad. Drugoplasirana ekipa takmičenja ekipa Mladosti iz Lončara uspjela je na domaćem terenu da nastavi sjajnu seriju rezultata. "Mladići" su ostali ne poraženi petu utakmicu u nizu, od čega su ostvarili četiri pobjede i jedan remi.
Nakon problema sa igračkim kadrom u prethodnom kolu kada su imali nekolicinu povrijeđenih i suspendovanih igrača, u ovu utakmicu ušli su kompletni, a

Gredice su to osjetile na svojoj koži. Gosti su bolje krenuli  i nakon 25 minuta imali su prednost od 0:1. Mogli su domaći biti zadovoljni sa tim rezultatom, jer da na njihovom golu nije stajao odlični Simić prednost Gredica bi bila znatno ubjedljivija.

Kada ti je golman igrač utakmice definitivno moraš da se "trgneš". Domaći su to  shvatili nakon vodećeg gola gostiju, a onda potpuni preokret. Golovima Dejana Miškić i Gorana Polić do kraja poluvremena Mladost ulazi mirnije u drugo poluvrijeme, u kojem preko Stankovića i dvojice rezervista Perkanovića i Krajšumovića koristi kiks Lokomotive i prilazi im na - 4 boda. Strijelci za goste bili su Zekonja G, Zekonja S , a Trivunović u 87. minutu postavlja konačnih

MLADOST (L) - GREDICE 5:3.

Zadrugar 2 : 3 Budućnost Red Star
Mladost 5 : 3 Gredice
Obilić 4 : 3 Grčica
Crvena zvijezda 1 : 0 Lokomotiva