Slavlje Sitija i Liona

Mančester Siti

Mančester Siti je slavio u Madridu protiv Reala 2:1 nakon preokreta u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

Real je poveo golom Iska u 60. minutu, izjednačio je Žezus u 78. a pet minuta kasnije De Brujne je pogodio za preokret i veliku pobjedu. Real je meč završio sa desetoricom nakon što je Ramos pocrvenio u finišu utakmice.

U posljednjem meču Lion je pred domaćom publikom savladao Juventus 1:0 golom Tusara u 31. minutu.

Podsjećamo na ostale duele osmine finala, bez pobjednika završen je jučerašnji meč Napolija i Barselone 1:1, dok je Bajern u Londonu pobijedio Čelzi 3:0.

Prošlog utorka, Atletiko je u Madridu savladao zvaničnog prvaka Evrope, ekipu Liverpula 1:0, dok je Borusija u Dortmundu slavila protiv Pari Sen Žermena 2:1.

Dan kasnije Lajpcig je u Londonu savladao Totenhem 1:0, dok je Atalanta u Milanu bila ubjedljiva protiv Valensije 4:1.

Revanš utakmice na programu su 10, 11, 17. i 18. marta.

Izvor:AntenaM