Rogatica bolja od Radničkog

KMF Rogatica

Komšijski derbi je opravdao očekivanja, u lepoj futsal predstavi gledaoci su u rogatičkoj dvorani videli deset pogodaka.

Utakmicu su bolje otvorili gosti i pogocima  kapitena Aleksandra Milović u 9. i 10. minutu stekli prednost od 2:0.

Rogatičani su nakon toga zaigrali angažovanije , a istakao se  sa tri asistencije Ćebić, golove su postigli Đurović u dva navrata u 13.i 14 . minutu, goloedau u prvom delu susreta je završio Rajak, za vođstvo domaćeg tima  3:2.

Drugi deo je mnogo bolje počeo za futsalere Rogatice pa je Nešković u 24 . i 26  minutu povećao na 5:2 Mutlak je uspio da ublaži prednost domaćina pogotkom u 27.minutu, ali Rajak u 35. minutu postiže šesti gol za Rogatičane, konačan rezultat postavio je  Mutlak svojim drugim, a četvrtim pogotkom za Radnički za konačnih 6:4.

KMF „Rogatica“-KMF „Radnički“(NG)  6:4 (3:2)

Sportska dvorana u Rogatici. Gledalaca:50. Sudije: Zoran Soknić Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo). Strelci: Đurović  13. i 14. Rajak  15. i 34 , Nešković  24. i 26.minutu (Rogatica), A. Milović u 9. i 10. i  Mutlak u 27. i 36. minutu (Radnički)

KMF „Rogatica“ M. Nešković, N. Nešković, Rajak, Božović, Ćebić, Đurović, Rosić, Tadić, Nerić.

KMF „Radnički“ N. Čarapić, A. Milović, S. Milović, Mutlak, D. Čaračpić, Andrić. Bor. Bukarac, D. Milović, Boš. Bukarac,Tomić, Jagodić, Pljevaljčić

Rogatica 6 : 4 Radnički
Ljubinje 8 : 4 Leotar
Željeznica 1 : 6 Ugljevik