Trijumf kozinačkog Bratstva u Rogoljima za vrh tabele

Derbi susret 4. kola Gradske lige Gradiška odigran je u Rogoljima, a snage su odmjerili ''Stevan Dukić'' i ''Bratstvo'' iz Kozinaca.

Sve najbitnije na ovom susretu dešavalo se u drugom poluvremenu.  Nakon prvo gdijela nije bilo golova, da bi u nastavku u razmaku od samo tri minuta viđena čak tri. Prvo je goste u prednost doveo rezervista Duško Trkulja u 62. minuti.  'Rogolji' se vraćaju u igru samo dva minuta kasnije kada sjajan golpostiže Savo Gvozden.

Ipak radost domaćih trajala je svega šezdesetaks ekundi, pošto je svoj drugi gol na utakmici upisao Duško Trkulja za veliki trijumf Kozinčana I prvo mjesto na tabeli nakon četiri kola.

Vrijedi istaći i da su domaći u 88. Minuti ostali sa dva igrača manje, pošto je drugi žuti karton zaradio Bogdan Davidović, a direktan crveni Bojan Savanović. Takođe u istoj minuti isključen je i strateg gostiju Dragiša Škorić.

Vilusi su nanijeli drugi ovosezonski poraz Rataru. Bilo je 2:1, a pogađali su Bojan Blagojevići Lazar Simić za domaće, te Miroslav Nikolesić za goste.

Ubjedljivu pobjedu ostvarila je ekipa Bratstva iz Orahove na gostovanju u Romanovcima. Mrežu Mladena Laješića dva puta je ciljao kapiten Mirko Babić, dok su se u listu strijelaca upisali Svetislav Batić i Jovan Gvozderav.  Počasni gol za Romanovčane postigao je Goran Mitrović. Slobodna ekipa u ovom kolu bila je seferovačka Mladost.

Romanovci 1 : 0 Vilusi
Bratstvo (K) 5 : 0 Ratar
Stevan Dukić 0 : 4 Mladost