Mirković srušio Vlasenicu

Fudbaleri Drine He su zabeležili drugu pobedu u nizu.  Poražena je Vlasenica i napravili su  prodor prema gornjem delu tabele.

Vlaseničani su dugo odolevali sve, do 71.minute, kada je  opravdano dosuđen kazneni udarac,  a precizan sa 11  metara bio je Bojan Marković za vođstvo Višegrađana.

Kapiten domaćeg tima i najbolji akter ovoga meča ponovo je bio na sceni i u 82. minutu kada je po drugi put savladao gostujućeg golmana Kovačevića za konačnih 2:0.

DRINA HE - VLASENICA 2:0 (0:0)

Gradski stadion. Bez gledalaca. Sudija: Milan Kukrika (Trebinje) 7. Strelci: Marković u 71. iz penala i 82 . minutu (Drina HE) Žuti kartoni: Bojanović, Zeković, Krsmanović i Mirković (Drina HE), a D. Kovačević, Garić, Mijatović, N. Kovačević (Vlasenica).

Drina HE - Bojanović , Mitrašinović  (od 46.Stanojičić ) Pljevaljčić , R. Radović ,Damjanović (od Spasojević), Marković  (od 88. Ždralo), Okuka , Zeković, Krsmanović , Mirković , Bojat .

Vlasenica - D. Kovačević , Garić , Mijatović  (od 86.Džinić), Šargić , Došić , N. Kovačević  (od 82. Jovanović),  Milovanović  (od 82. Sekulić), Majstorović , Čelić , Petrović , Vuksić .

Igrač utakmice: Bojan Marković (Drina HE)

Proleter 0 : 2 Ilićka 01
Velež 1 : 0 Famos
Budućnost 1 : 2 Milići
Mladost (Gacko) 1 : 2 Glasinac 2011
Romanija 5 : 3 Mladost (Rogatica)
Guber 2 : 1 Jedinstvo
Bratstvo 4 : 0 Stakorina