Goleada u Staroj Topoli, Mladost u naletu, derbi pripao ‘Rogoljima’

Utakmicama 5. kola minulog vikenda nastavljeno je prvenstvo u Gradskoj ligi Gradiška.

U derbiju kola između ''Bratstva'' iz Orahove i ''Stevan Dukića'' iz Rogolja pitanje pobjednika riješio je napadač gostiju Zoran Popović koji je pogodio mrežu Denisa Sejkića u 61. minuti. Samo pet minuta ranije domaći su propustili iskoristiti najstrožu kaznu jer je neprecizan sa 11 metara bio kapiten Mirko Babić.

Seferovačka Mladost nakon poraza u prvom kolu u Kozincima upisala je tri vezane pobjede. U susretu sa Vilusima otpor gostiju slomili su u drugom dijelu igre. Prvo je u 56. pogodio Branislav Madžar, da bi u 76. minuti za potvrdu nove pobjede gol postigao kapiten Dragomir Brkić.

U trećem susretu 5. kola viđeno je najviše pogodaka, čak 10. U visokoj pobjedi Ratara nad Romanovcima od 7:3 het - trik upisao je Goran Kelečević, a po dva puta precizni su bili Nikola Vidović i Milan Spasenić. Za ekipu Romanovaca strijelci su bili Boris Dejanović, Stefan Došenović i Dražen Mirjanić. Bratstvo iz Kozinaca bilo je slobodno u ovom kolu.

Romanovci 1 : 0 Vilusi
Bratstvo (K) 5 : 0 Ratar
Stevan Dukić 0 : 4 Mladost