Кaranovac slavio u Lazarevu

Gradski derbi četvrtog kola Područne lige Banjaluka odigran u Lazarevu pripao je gostima iz Karanovca koji su domaći Omaldinac savladali sa rezultatom 3:1. Karanovčani su već poslije prvih 45 minuta imali prednost od dva gola koju su u nastavku uspjeli da sačuvaju.

Omladinac – Karanovac    1:3 (0:2)

Igralište: FK Omladinac u Lazarevu (Banjaluka). Gledalaca 50. Sudija: Dejan Kičić (Čelinac). Strijelci: 0:1 Davidović (26), 0:2 Antonić (41), 1:2 Krstojević (59), 1:3 Budić (90+1 – penal). Žuti kartoni: Ždrnja, Varnica (Omladinac), Račić, Drinić, Stojanović (Karanovac).
OMLADINAC: Ćejić, Slavnić, Đuranović, Manojlović (od 46. Vuković), Blažić, Ždero, Milaković, Vuleta, Popović (od 56. Gašić), Krstojević, Varnica.
KARANOVAC: Drinić, Vukelić, Peulja, Račić, Plavšić, Budić, Ćulum (od 80. Stojanović), Antonić, Milanović (od 14. Davidović), Miljković (od 71. Knežević), Lekić.

Sloga Nektar 3 : 2 Mladost Farmaprom
Borac 1 : 2 Budućnost
Sloboda 1 : 3 Šnjegotina
Gomionica 0 : 3 Omladinac
OFK Banja Luka 0 : 6 Polet Krajišnik
Vrbas 3 : 7 OFK Spartak 2013