Jašarević, Kurtinović i Jelić neumoljivi!

U okviru 15.kola Omladinske lige BiH, juniori FK Sloga Doboj su porazili FK Tekstilac Derventa sa velikih 5:0.

Juniorima Sloge je trebalo dvadeset i pet minuta da dođu do prednosti, ali nakon toga golovi su padali jedan za drugim do rezultata 5:0 za dobojsku ekipu.

Obje ekipe su imale propuštenih šansi u toku utakmice, ali nakon petnaestak minuta igre, moglo se zaključiti ko će kao pobjednik izaći iz ovog susreta. Sloga je pokazala više i zadržala sva tri boda u Doboju.

Golove za Slogu su postigli Tarik Jašarević 2x, Adrian Kurtinović 2x, i Gordan Jelić.

Sloga: Durmić (G), Kitić (K), Bašić, Šimunović, Omić, Dujaković, Jašarević, Jelić, Mujanović, Gašić, Maksimović//Žilić (G), Cvjetković, Arsić, Blagojević, Lukić i Kurtinović. Trener Dražen Filipović.

Tekstilac: Škorić (G), Mišić, Stanić (K), Čavić, L.Ignjić, D.Ignjić, Šain, Teofilović, Pijetlović, Aleksić i Savić//Marić. Trener D.Plisnić.

1 Sloga 22 20 0 2 60
2 Mineral 22 18 2 2 56