Raspucani Borac

Izuzetno nadahnuto i efikasno izdanje juniora Borac iz banja Luke. Oni su na svom terenu, lako sa 5:2 isprašili vršnjake iz Širokog Brijega.

Borac je poveo golom Srđana Beuka u 2. minuti, da bi isti igrač povisio na 2:1 u 24. minuti.

Gosti su svoj prvi gol postigli u 11. minuti, a strelac je bio  Mislav Petrović.

Nastavak je donio još raspucaniji domaći tim i na kraju je Borac slavio pobjedu od 5:2.

Borac – Široki brijeg 5:2 (2:1)

Banja Luka Stadion: Gradski stadion -pomoćni teran. Gledalaca: 0. Sudije: Dragan Kesić (Gradiška), Strijelci: Srdjan Beuk 4', Srdjan Beuk 24', Vinko Žuljević 48', Sergej Damjanić 68', Filip Sarić 76', [FK Borac (Banja Luka)]; Mislav Petrović 11', Matej Gašpar 61', [NK ŠIROKI BRIJEG]. Žuti kartoni: Sergej Damjanić 27', Bojan Makarić 28', [FK Borac (Banja Luka)];

Borac: Đorđe Vojvodić (G) , Nemanja Rendić (46. Savo Šušić), Danilo Moconja (K) , Bojan Makarić , Vinko Žuljević , Janko Nikolić , Srdjan Beuk , Sergej Damjanić (85. Andrej Cvjetanović), Nemanja Stjepanović (46. Milan Radović), Petar Samardžija (63. Filip Sarić), Sergej Bogdanić (78. Milijan Kovačević)

Široki brijeg: Luka Delić (G) , Ivan Sliško , Mihael Ivanković (63. Josip Slišković), Dorian Medić (K) , Ivan Zubac , Antoni Bajkuša (63. Marko Musa), Filip Matić (81. Luka Sušac), Petar Kolenda (68. Mirko Čule), Mislav Petrović , Marko Matić , Matej Gašpar (81. Ante Ćorluka)

Tuzla City 1 : 0 Željezničar Sport team
Radnik (B) 2 : 2 Zrinjski
Radnik (H) 0 : 0 Velež
Sloboda 2 : 1 Kozara
Krupa 4 : 0 Zvijezda 09
Borac 5 : 2 Široki Brijeg