Slavija bez većih problema protiv Gacka

Košarkaši Slavije 2 savladali su večeras u petom kolu drugoligaškog "istoka" Gacko 84:66.

Nije razvojni tim Sokolova imao većih problema protiv Gačana, te je od samog starta nametnuo svoj ritam. Gosti su se držali u prvoj četvrtini, ali Slavija serijom 5:0 u samom finišu dolazi do 20:16 i od tada je to bila jednosmjerna ulica.

Već na poluvremenu Slavija ima 45:32, a u nastavku susreta je utakmica išla samo u jednom smjeru za ubjedljivu pobjedu.

Najefikasniji u ekipi Slavije bio je Aleksa Trapara sa 20 poena, Stefan Pejičić je ubacio 16, a Luka Sikiraš 15. Dvocifren je bio još Danijel Rebić sa 14 ubačenih poena.

Kod gostiju, Okiljević je ubacio 19, a Vuković 17.

SLAVIJA - GACKO 84:66 (20:16, 25:16, 20:11, 19:23)