Sloga bolja od Krivaje

Rukometaši Sloge savladali su ekipu Krivaje iz Zavidovića rezultatom 34:27. Sloga je držala svoj tempo tokom cijelog susreta.
Gosti iz Zavidovića bili su u egalu do 15.minuta kada je rezultat glasio 7:7. Zatim Sloga pravi seriju od 3:0 i odlazi na plus tri 10:7. U 26.minutu domaći imaju četiri gola viška 13:9. U istom ritmu je se nastavilo, Sloga je povećavala svoju prednost za plus pet nakon 30 minuta igre 16:11.
U nastavku Dobojlije su nastavile u još jačem ritmu povećavali su svoje vođstvo. U 49.minutu Sloga je imala osam golova viška 26:18. Na kraju ubjedljiv trijumf izabranika Miljana Stanića rezultatom 34:27. Priliku u ovoj utakmici dobili su svi igrači. Svoj doprinos dali su golobradi juniori Vladan Marković koji je postigao dva gola i Marinko Blagojević sa jednim golom.
Najefikasniji u redovima Sloge bio je ujedno najstariji i najiskusniji igrač u ekipi Stanko Stanković sa 10 golova. Šest puta u listu strijelaca upisao se Danilo Ristić. kod gostiju najefikasniji su bili Slavko Previšić sa 10 i Faris Telalović sa pet golova.

SLOGA - KRIVAJA 34:27 (16:11)

Dvorana: Osnovne škole "Radoje Domanović" u Osječanima. Gledalaca: 70. Sudije: Nebojša Bejtović i Bojan Burazor (oba iz Kozarske Dubice). Delegat: Predrag Dejanović (Prijedor). Sedmerci: Sloga 3(1), Krivaja 7(5). Isključenja: Sloga 8, Krivaja 10 minuta.
SLOGA: Bogdanović (11 odbrana, sedmerac), Blagojević 1, Stojanović 2, Đorđević 3, Stanković 10, Marković 2, Tulendić 4, Bogdan Peštić 1, Nemanja Peštić, Simić, Ristić 6(1), Miličević 4, Maričić, Dejanović, Knežević 1, Bajović (odbrana). Trener: Miljan Stanić.
KRIVAJA: Omerović (12 odbrana, 2 sedmerca), Bašić 3(1), Velić, Mehić 2, Sinanović 2, Sučić, Torlaković 3, Previšić 10(4), Telalović 5, Polić, Abdurahmanović 2, Avdić. Trener: Ivan Divković

Krivaja 31 : 34 Izviđač
Čapljina 33 : 41 Goražde
Gračanica 38 : 33 Sloga
Leotar 28 : 28 Sloboda
Borac M:TEL 27 : 25 Konjuh
Hercegovina 35 : 30 Vogošća