Maglić - Velež 3:2

Odbojkašice Veleža poražene su večeras u Foči od domaćeg Maglića nakon velike borbe u pet setova. Nevesinjke su ovaj važan meč izgubile na nevjerovatan način.

OK "MAGLIĆ" - OK "VELEŽ" 3:2

(18:25,  20:25, 25:22, 25:19, 18:16)

Prva dva seta su bile dominantne i činilo se da hitaju ka sigurnoj pobjedi. I u finišu trećeg seta su imale vođstvo 21:19 i trebalo je još samo malo koncentracije. Međutim, domaće odbojkašice prave seriju 6:1 i potpuno se vraćaju u meč. Uzdrmane ovim preokretom nevesinjske odbojkašice gube i naredni set.

U odlučujućem, petom setu, Velež opet ima velikih 12:7, ali ni to nije bilo dovoljno za trijumf. U dramatičnom finišu Maglić siže do 18:16 i konačnih 3:2 u setovima. Za utjehu ostaje jedan osvojeni bod.

Trećim uzastopnim porazom Velež je pao na pretposljednje mjesto na tabeli Prve lige RS. U narednom kolu gostuje Drini u Zvorniku.