Kadeti Famosa poraženi od Batona

Kadeti Famosa iz Vojkovića poraženi su danas u 15. kolu Omladinske lige Kantona Sarajevo od Batona u gostima sa 4:2.

Famos je u finišu prvog poluvremena i na startu drugog poluvremena primio tri gola i to je u mnogome odredilo tok ove utakmice. Uspio je u 50. minuti Andrej Ančić da smanji rezultat i vrati tračak nade, ali je Daris Dizdarević vratio tri gola prednosti domaćinu.

U finišu meča, Luka Tomić je postavio konačnih 4:2.

BATON - FAMOS 4:2 (1:0)
Stadion Koševo II, Sarajevo
Gledalaca: 30
Strijelci: 1:0 Kožiljak 35, 2:0 Kapo 42, 3:0 Bubln 44, 3:1 Ančić 50, 4:1 Dizdarević 55, 4:2 Tomić 79
Žuti kartoni: Polovina (Baton), Dragović, Ančić (Famos)

BATON: Perišić (od 41. Omerović), Hadžiabdić, Rizvić (od 41. Čardaklija), Zuko (od 51. Ahetović), Kapo (od 58. Tičić), Berberović, Kožiljak, Trifunović (od 58. Rožajac), Polovina, Bublin (od 51. Ibrahimović, Dizdarević)

FAMOS: Kokot, Ma. Vukadin (od 60. Leka), Todorović (od 50. Lubura), Da. Vasković, Mi. Vukadin (od 60. Brezo), Mastilo, Dr. Vasković, Dragović (od 58. Šikuljak), Kovač, Ančić (od 50. Tomić, Mičić

Romanija 6 : 0 Baton
Famos (V) 4 : 2 Igman
Željezničar 5 : 1 Famos (H)