Kadeti Famosa pobjedom zaključili prvu polusezonu na "jugu"

Kadeti Famosa iz Vojkovića na najbolji način su završili polusezonu u Omladinskoj ligi Republike Srpske grupa "jug" regija "Istočno Sarajevo".

Motoristi su danas u Vojkovićima sa sigurnih 3:0 savladali Mladost iz Rogatice. U prvom poluvremenu Andrej Ančić uspjeva jednom da izbjegne ofsajd, izađe sam na golmana Arbinju i sigurno pogodi za 1:0.

U drugom poluvremenu Pavle Samardžija sa dva gola potvrđuje pobjedu mladih Motorista za konačnih 3:0.

Famos polusezonu završava sa dvije pobjede iz pet mečeva, dok Mladost proljeće čeka bez pobjede, sa tri remija i dva poraza.

FAMOS - MLADOST (R) 3:0 (1:0)