Marinović: Odigrali smo loše

Vinko Marinović, šef stručnog štaba Borca FOTO: FK Borac/N. Kulaga

Borac se mučio i namučio protiv Zvijezde-09, od 61. minuta imao igrača više, u 63. promašio penal, gubio 0:1 od 48. minuta i na kraju uspio da preokrene rezultat i ostvari pobjedu (2:1) u prvom meču polufinala Kupa Republike Srpske “Dr Milan Jelić”.

Banjalučani su zahvaljujući rezervistima u ovom meču Enveru Kulašinu i Benjaminu Tataru došli do preokreta protiv izuzetno motivisanog i kvalitetnog protivnika iz m:tel Prve lige Republike Srpske.
-Nismo odigrali dobro utakmicu! Došli smo do gola prednosti, imamo rezultat za revanš, ali nisam zadovoljan našim izdanjem. Danas smo odigrali veoma loše, dali smo protivniku dosta situacija za postizanje gola, ali smo uspjeli doći do pobjede koja nam daje mogućnost u revanšu da budemo još bolji i kvalitetniji i plasiramo se u finale, što i jeste naš cilj - rekao je Vinko Marinović, šef stručnog štaba Borca.

Borac je posljednji put u finalu Kupa Republike Srpske igrao 2013. godine...

Sarajevo 2 : 4 Igman
Posušje 2 : 1 Velež
Sloboda 1 : 2 Željezničar
Sloga Meridian 2 : 1 Borac
Leotar 2 : 1 Široki Brijeg
Tuzla City 3 : 0 Zrinjski