Vlado Jagodić: Malo smo se pogubili

Vlado Jagodić

Trener Sloge, Vlado Jagodić, prokomentarisao je današnji poraz svoje ekipe od Igmana u Konjicu u susretu 28. kola m:tel Premijer lige BiH.

Sloga je u Konjicu poražena rezultatom 3:0, a nakon ovog meča, Jagodić je poručio kako ne može biti zadovoljan rezultatom.

- Možemo izgubiti, ali ne ovako. Prvo poluvrijeme mi je davalo signale da možemo nešto napraviti, ali danas smo bili loši u nastavku. Prikazali smo dobru igru i dobre prilike, ali ih nismo iskoristili. Nismo smjeli tako brzo dobiti prvi gol, da se to nije desilo, bilo bi drugačije. Ove izmjene mi danas ništa nisu donijele osim glavobolje, kazao je Jagodić, a potom dodao:

- Čestitam Igmanu i publici, čestitam kolegi Husrefu i želim im sve najbolje, a mi se vraćamo u stvarnost. Ne možemo se vratiti na gubljene po dva-tri razlike, očito da su neke glave poletile i pored mog upozorenja. Realno, Leotar nam je presudna utakmica.