Majkić zadovoljan trijumfom

Predrag Majkić

Trnska Sloga protutnjala je kroz Jaružane bez većih problema, te savladala  domaći Crni Vrh sa ubjedljivih 3:0.

Sjajnu su utakmicu odigrali izabranici trenera Predraga Majkića, dominirali su svih 90 minuta.

Trener Sloge Predrag Majkić smatra da je njegov tim zasluženo došao do pobjede nad protiv Crnog Vrha.

"Prije svega čestitke mojoj ekipi na utakmici koja je bila lokalni derbi. Ušli smo u meč sa odličnim stavom i taktički besprijekorno smo odigrali prvo poluvrijeme. U potpunosti smo neutralisali ekipu Crnog vrha koja i pored odlične podrške navijača gotovo da nije postojala na terenu. Postigli smo potpuno zasluženo tri gola a možda smo mogli još koji.  Na pauzi smo znali da će ključ za potpuno miran završetak utakmice biti u prvih 10-15min drugog poluvremena. Momci su ispoštovali sve dogovoreno i rutinski priveli utakmicu kraju. Ostaje žal što smo u nekim momentima odstupili od svoje igre i što nismo postigli još koji pogodak.  Mogli smo se u još boljem svjetlu predstaviti publici koja je napravila ambijent kakav bi treba biti na svim stadionima.  Sada se u miru spremamo za naredno kolo a FK Crnom vrhu upućujem sve čestitke za organizaciju utakmice, teren i ambijent i želim im srecu u nastavku prvenstva".