Sramno ispadanje Sutjeske

Sutjeska, Nikšić

Pobjeda od 2:0 u prvoj utakmici nije bila dovoljna fudbalerima Sutjeske da eliminišu Santa Kolomu, pa će predstavnik Andore ići na megdan AZ Alkmaru u trećoj rundi kvalifikacija za Ligu konferencija.

Nakon razočaravajućih partija Budućnosti i kraha Arsenala u susretu sa Alaškerom na DG areni, crnogorski klupski fudbal doživio je još jedan udarac.

Sutjeska je poslije produžetaka izgubila od Santa Kolome sa 3:0, pa sada i tim Nenada Brnovića može da se posveti isključivo domaćim takmičenjima.

Santa Koloma je u 35. minutu prvi put zatresla mrežu Ličine, a strijelac je bio Mourelo.

Prednost Nikšićana iz prvog duela je anulirana u 71. minutu kada je Mark Nierga ugurao loptu u gol našeg tima.

Rezultatom 2:0 je završen regularni tok utakmice, uslijedili su produžeci, a pogodak koji je Sutjesku izbacio iz Evrope stigao je u 96. minutu preko Garida.

Sutjeska je bila blizu da izbori penale, ali je u 111. minutu stativa bila saveznik Santa Kolome.

Mornar : Dečić
Mladost DG : Rudar
OFK Petrovac : Jezero
Budućnost : Sutjeska
Jedinstvo : Arsenal