Rekreacija Rekreativa pet minuta u Drvaru

Ekipa Borca iz Drvara FOTO: FK Borac

Na otvaranju nove sezone u Područnoj ligi Banjaluka fudbaleri Borca su u Drvaru poraženi od Rekreativa iz banjalučkog naselja Česma rezultatom 0:2 (0:2).

Gosti su se “rekreirali” na stadionu Sportsko-rekreacionog centra “Radomir Kovačević”, za pet minuta su postigli dva gola i stigli do startne pobjede i prvih bodova.
Prvo je u 21. minutu pogodio Aleksandar Makarić, a konačan rezultat u 26. minutu postavio je Danijel Radinković.

Borac (D) – Rekreativo    0:2 (0:2)

Stadion: SCR ''Radomir Kovačević'' u Drvaru. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Došen (Šipovo). Strijelci: 0:1 Makarić (21), 0:2 Radinković (26). Žuti kartoni: Rujević (Borac), Mitrović (Rekreativo).
BORAC (D): M. Miočević, Bjeljac (od 70. Zorić), Rujević, Pećanac (od 70. Dodig), V. Savić, Mihajlović, Špiranović (od 46. Jeremić), Damjanović (od 82. Tadić), J. Savić, I. Miočević, Marjanović.
REKREATIVO: Dumendžija, Jeremić (od 63. Gojković), Railić, Stjepanović (od 52. Radonjić), Marković (od 41. Petrović), Batos, Mitrović, Makarić, Vranješ (od 63. Orašanin), Petković.

Mladost : Piskavica
Omladinac 0 : 1 OFK Spartak 2013
Rekreativo 2 : 0 Zmijanje
Borac (ID) : Krupa
Šnjegotina 1 : 0 Sloga Nektar
Gomionica 6 : 2 Vrbas