Lagan trijumf predpionira Slavije za ostanak na prvom mjestu

Predpioniri Slavije su jutrus u 3. kolu Lige Kantona Sarajevo grupa "A" savladali Fudbalsku akademiju Akademika iz Sarajeva 4:0.

Nisu izabranici Bojana Kuljanina imali većih problema u ovom susretu, već u prvom poluvremenu imali su tri gola prednosti i na kraju samo ovjerili pobjedu.

Lazar Draškić je ponovo bio strijelac u 18. minuti za vodstvo, nastavili su Kristijan Pandurević i Dušan Zubić, a pobjedu je pečatirao drugim golom Pandurević.

Slavija u Ligi Kantona Sarajevo sada ima tri pobjede iz tri meča i drže prvo mjesto na tabeli.