Sloga 2 bolja od Prijedora

Druga ekipa Sloge započela je takmičenje u okviru Druge lige Republike Srpske grupa Zapad. Oni su na svom terenu u Osječanima savladili ekipu Prijedora rezultatom 42:36.
Sloga je krenula furiozno i u prvih 14 minuta napravila rezultat 9:1. U 18.minutu Sloga je imala vođstvo 12:4. Zatim gosti iz Prijedora prave seriju 3:0 i smanjuju zaostatak 7:12. Sloga odmah sa sva uzastopna gola odlazi na plus 7 (14:7). Tu razliku je čuvala do odmora i na predah odlaze sa rezultatom 20:13.
U 40.minutu Dovojlije su imale devet golova viška 29:20. Pet minuta kasnije Prijedorčani sa tri gola u nizu smanjuju na 26:32. Pet minuta prije kraja Sloga je imaa dvocifrenu razliku 41:31. Međutim u preostalih pet minuta domaći postižu samo jedan gol a gosti pet. Tako da je konačan rezultat iznosio 42:36.
Najefikasniji u pobjedničkom taboru Sloge 2 bili su Vladan Marković sa 11, te Đorđe Ristić i Nikola Stjepanović sa po sedam golova. Kod gostiju istakli su se David Đaković sa 10 i Aleksandar Mudrinić sa sedam golova. U narednom kolu Sloga gostuje u Tesliću kod istoimenog domaćina.

SLOGA 2 - PRIJEDOR 42:36 (20:13)

Dvorana: Osnovne škole "Radoje Domanović" u Osječanima. Gledalaca: 50. Sudije: Milenko Mitrović i Aleksandar Petrović (oba iz Doboja). Delegat:Srđan Jović (Doboj). Sedmerci: Sloga 2 4(4), Prijedor 3(3). Isključenja: Sloga 2 2, Prijedor 6 minuta.
SLOGA 2: Vladan Marković 11(4), Sergej Šarić 1, Đorđe Ristić 7, Pavle Đuričić 1, Aljoša Karać 3, Filip Jović, Luka Kulušić 5, Nikola Stjepanović 7, Sergej Helja, Đorđe Radojčić, Adem Jusičić, Danilo Simić 1, Andrej Lazić 3, Eman Mak Hadžimujić, Ilija Krajina 3, Danilo Maksinović. Trener: Ljubiša Ristić.
PRIJEDOR: Boško Kragulj, Kosta Stevandić 1, Ognjen Puzić 6(3), Slavko Davidović 5, Vuk Kondić, Aleksandar Mudrinić 7, Oleg Miljuš 2, David Đaković 10, Andrija Bojić, Filip Ličanin, Pavle Vranješ, Kosta Marčetić, Marko Tubin 5, Maksim Stojanović. Trener: Draško Đaković.